Kontakt
 

Profil firmy

Certifikáty

ISO 9001:2015
ČOS 051672 (AQAP 2110)

Kariéra

Aktuální nabídka pracovních míst

Úvod » Profil firmy

Naše společnost se již od roku 1994 orientuje na řešení problematiky oprav optickomechanických přístrojů, infrapřístrojů a laserových dálkoměrů. Mezi zákazníky společnosti patří vojenské opravárenské podniky, vojenská zařízení, výzkumné ústavy a společnosti obchodující s vojenským materiálem.

 
Stěžejní činností společnosti je jemnomechanická činnost, výroba, opravy, úpravy a také modernizace optických přístrojů. Sortiment opravovaných přístrojů v rozsahu nálezových i generálních oprav vychází především z techniky používané armádou České republiky.
 
V roce 2001 společnost rozšířila svou činnost o provozovnu v Korouhvi u Poličky zaměřenou na zámečnictví a kovoobrábění. Zde se realizuje především výroba kusových zakázek dle dodané výkresové dokumentace. Postupem času byla provozovna vybavena CNC soustruhy Hyundai, s poháněnými nástroji, a CNC 4-osými frézovacími centry Hyundai a Leaderway. Softwarová podpora je zajištěna pomocí počítačového programu GibbsCAM.
 
Společnost OPTICS TRADE, spol. s r.o. sídlí v budově bývalých Technických služeb v Novém Jičíně. Další provozní prostory se nachází v areálu ZEVAS v Korouhvi.
 
K realizaci podnikatelských aktivit společnost vlastní povolení k provádění zahraničního obchodu s vojenským materiálem podle zákona č. 38/1994 Sb. a zbrojní licenci skupiny B, C, E pro zbraně kategorie A, B, C podle zákona č. 119/2002 Sb..
 
Cílem společnosti je udržování nejvyšší kvality služeb a jejich prostřednictvím dosahovat spokojenosti zákazníků, což dokazuje také udělený certifikát systému jakosti ve shodě s normou ČSN EN ISO 9001:2009 a ČOS 051626 (AQAP 2120).
 
Společnost se rovněž angažuje v oblasti sponzorství sportovních aktivit a školství.
 
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku v oddíle C, vložce 7384 u Krajského soudu v Ostravě
 
Výpis z OR

 
     Mapa stránek